Haberler

2018 Yılı Toplu Bilet Uygulaması

 

Değerli müşterilerimiz,
 
Şirketimiz, özellikle uzun süredir taşımalarını U.N. Ro-Ro ile düzenli yapan müşterilerinden gelen olumlu talepler neticesinde, 2013 yılında başlatmış olduğu tüm müşterilerine toplu navlun bilet tahsisi işlemini aşağıdaki şartlar çerçevesinde yapılacaktır:
 
  1. 2018 yılında toplu bilet tahsisinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin, 2017 yılından kalan taahhütleri iptal edilecektir. 2017 yılından, 2018 yılına kalan indirimler ile 2018 yılındaki yeni indirimler birlikte çalışmamaktadır.
  2. Toplu bilet tahsisi çift yön biletler üzerinden Şirketimizin işlettiği tüm hatlar için müşteri bazında yapılacaktır. Tek yön bilet tahsisi ve indirim yapılmayacaktır. Toplu bilet tahsisinden mevcut müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz faydalanabilirler. Toplu bilet tahsisi, bilet bedellerinin tahsili için yapılacak kredi risk değerlendirmesine göre talep edilecek ve müşteri tarafından temin edilecek avans veya teminat karşılığında yapılacaktır.   
  3. Toplu tahsis edilen biletler müşteri tarafından devir edilemez veya bilet iptal ücreti ödenmeden iptal edilemez.   
  4. Müşterilerimiz toplu bilet taahhüdü içinde bulunduğu sayıyı gerçekleştirememesi durumunda, Şirketimiz, yılsonunda gerçekleşen bilet çarpı “taahhüt edilen indirim miktarı ile gerçekleşen sayı baremindeki indirim miktarı” arasındaki farkı fatura ve tahsil eder.
  5. Müşterilerimiz kendisine toplu tahsisi yapılan biletleri 1 Ocak 2018 (dahil) ile 31 Aralık 2018(dahil) tarihleri arasında kullanabilecektir. 31 Aralık 2018 (dahil) tarihine kadar kullanılmayan biletler 31 Aralık 2018 tarihi itibariyle iptal edilecek ve bilet iptal bedeli müşterilerimize faturalanarak cari hesaplarına borç kaydedilecektir.  Her bir iptal edilen bilet için bilet iptal ücreti, iptal tarihindeki geçerli navlun tarifesi üzerinden belirtilen indirim uygulanarak hesaplanacak olan bilet bedeli kadardır.
  6. Müşterilerimizin, toplu bilet taahhütleri kapsamında hat bazında yıllık talep bilgisi vermesi durumunda, firmalara uygulanan kontenjanlar da bu talepler kapsamında değerlendirilecektir.
 
Toplu bilet tahsis işlemi 31 Ocak 2018 tarihinde sonlandırılacaktır. Bu tarihten sonra talepte bulunan müşterilerimize veya toplu bilet tahsis işlem ve teminatları bu tarihe kadar tamamlayamayan müşterilerimize toplu bilet tahsisi yapılmayacaktır. Toplu bilet tahsisinden kullanılan biletin fiyatı, 2018 yılı için açıklanan navlun bedelleri üzerinden verilecek taahhüt adetlerine göre hesaplanacaktır. Taahhüt adetlerinize tekabül eden indirim tutarını öğrenmek için Şirketimizin Satış Departmanı ile sales@unroro.com.tr e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçmenizi rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
 
U.N. Ro-Ro

 

 

  Geri Dön
18.12.2017 / Paylaş