Haberler

DFDS U.N. Ro-Ro'nun Satınalma İşlemini Tamamladı

 

Değerli Müşterilerimiz,

U.N. Ro-Ro hisselerinin %98,8’inin DFDS tarafından satın alındığını ve hisse devir işlemlerinin bugün itibariyle tamamlandığını bilgilendirmek isteriz. İki şirketin güçleri ile faaliyet gösterdikleri coğrafyaları birleştirilerek sizlere sunmakta olduğumuz hizmet seviyesini çok daha güçlü bir konuma taşımak için sabırsızlandığımızı ve genişlemiş hizmet ağımız ile siz değerli müşterilerimizin işlerinin büyümesine katkı sağlamayı ümit ettiğimizi belirtmek isteriz.

DFDS hâlihazırda işletmekte olduğu 64 ro-ro ve ro-pax gemileri ile Avrupa’da 23 farklı denizcilik hattı işletmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için önümüzdeki birkaç yılda inşası biterek teslim edilmeye başlanacak olan 4 büyük Ro-Ro gemisi ve 3 Ro-Pax gemisi ile 2 büyük Ro-Ro gemisinin inşası için opsiyonu bulunmaktadır. İlk gemiler 2019 yılında teslim alınmaya başlayacaktır. 

DFDS 1866 yılında kurulmuş ve hisseleri Danimarka Borsasında işlem gören bir şirkettir. Bu satınalmanın tamamlanması ile birlikte Avrupa genelinde 20 ülkede toplam 8.000’e ulaşan çalışanımızla sizlere hizmet etmeye hazırız. Şirketimiz hakkında daha geniş bilgi için: https://www.dfds.com/en-gb/about

Öncelikle her iki şirketin var olan tüm hatlarının mevcut yapısında devam edeceğini belirtmek isteriz. Güçlerin birleşmesi ile elde edilen benzersiz tecrübe ile müşterilerimizin rekabet imkanlarını daha da yukarı taşıyacağına, Avrupa’da lojistik hizmetleri için daha fazla bağlantı sunarak Türkiye ve Avrupa arasındaki ticarette ihracatçı ve ithalatçıların hizmetlerine değer katacağına inanmaktayız. Hatlarımızla ilgili detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.dfds.com/en-gb/freight-shipping

Bildiğiniz gibi U.N. Ro-Ro Türkiye’nin en büyük Ro-Ro şirketi, Türkiye – İtalya ve Fransa arasındaki Ro-Ro taşımacılığında ise lider konumdadır. DFDS ve U.N. Ro-Ro’nun birleşmesiyle oluşan bağlantılar sayesinde Avrupa’nın tamamında benzersiz bir hizmet ağı sunuluyor olacak. U.N. Ro-Ro’nun Avrupa ve Türkiye arasında kurmuş olduğu güçlü intermodal yapı, hem Akdeniz havzasında, hem de kıta Avrupa’sında DFDS’in güçlenmesi anlamına gelmektedir.

Her zaman olduğu gibi bundan sonra da siz değerli müşterilerimize güvenilir servislerimizi sunmaya devam edeceğiz. Halen iletişimde olduğunuz satış ekibimiz, müşteri temsilcilerimiz ve tüm çalışanlarımız, her zaman olduğu gibi hizmetinizde olmaya devam edecek.

Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız için doğacak yeni imkan ve fırsatlardan dolayı büyük heyecan duyduğumuzu ve sorularınız olması durumunda ise cevaplandırmaktan sevinç duyacağımızı belirtmek isteriz.

Tüm hareketimiz sizin büyümeniz için.

Saygılarımızla,

Peder Gellert                                                        Selçuk Boztepe 
Executive Vice President                                      Senior Vice President
DFDS Group                                                         Business Unit Mediterranean

 

 

  Geri Dön
08.06.2018 / Paylaş