Haberler

Intermodal Tamir Hizmeti

 

Değerli Müşterilerimiz,

Trieste Terminali'nde trene yüklenmesi planlanan araçların yaklaşık yüzde 30’unun belli başlı küçük hasarlardan dolayı tren binişleri gerçekleşmediğinden siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verme ve transit sürelerinizi kısaltma ihtiyacı hasıl olmuştur. Bu ihtiyaca istinaden mart ayından itibaren tarafımızca yarı römork, konteyner ve swapbody’leri kapsayan tamir hizmeti verilmeye başlanmıştır. Söz konusu hizmet aşağıdaki hasarları kapsamakta olup, tamir ekibi genişledikçe şişkinlik/şase sorunu gibi hasarlar da tarafımızca onarılmaya başlanacaktır.

-           Kapı açıklığı
-           Çıta çıkıklığı
-           Tente hasarı
-           Kablo kopukluğu
-           Mühür eksikliği


Bahse konu hizmet 15.03.2019 – 15.05.2019 tarihleri arasında tamiri talep eden veya önerilen hizmeti kabul eden müşterilerimize ücretsiz olarak verilecektir. 15.05 tarihinden itibaren tamir edilen araç başına 30 € tamir ücreti, 30 € da gümrük bedeli olacak şekilde toplamda 60 € ücretlendirme uygulamasına geçilecek ve tamir hizmeti herhangi bir talep beklemeksizin verilecektir.

Önümüzdeki iki ay boyunca tamir taleplerinizi işlemcileriniz aracılığıyla Samer’e yapabilir, konu hakkında dilediğiniz zaman tarafımızdan destek ve bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro 

 

 

  Geri Dön
14.03.2019 / Paylaş