Haberler

Patras Seferleri Başlıyor

 


Değerli Müşterilerimiz,

Yunanistan’ın Güney Batısındaki en önemli limanlardan Patras’a uğrak seferlerimiz 22 Haziran 2018 Cuma Pendik’ten yapılacak ilk ihracat seferi ile başlıyor. Patras seferlerimiz ile birlikte hem Türkiye ile Yunanistan arasındaki taşımalarınızı hem de Yunanistan ile Avrupa arasındaki taşımalarınızı yapabileceksiniz. Bu seferlerimizle Yunanistan üzerinden taşıma yapan nakliyecilerimize transit süre ve maliyet avantajı sağlayacaktır.  

Patras uğrakları ihracatta ve ithalatta haftada birer sefer ile başlayacak olup ilerleyen dönemde haftada karşılıklı ikişer sefere çıkacaktır. Talebe göre karşılıklı üçüncü seferler de eklenebilecek durumdadır.  

Karşılıklı birer sefer ile başlayacak olan Patras hattı seferlerimizin ihracatta Pendik kalkışları Cuma akşamları yapılacak olup Patras varışları hava müsaadeli olarak Pazar sabahları olacaktır. İthalatta ise Trieste kalkışları Cumartesi sabaha karşı yapılacak olup Patras varışları hava müsaadeli Pazar akşamüzeri olacaktır. İlk üç haftalık ihracat seferleri 22 Haziran, 29 Haziran ve 6 Temmuz’da yapılacak olup, ithalat seferleri ise 30 Haziran ve 7 Temmuz’da yapılacaktır. Sonrasında Patras seferleri karşılıklı iki sefer olarak devam edecektir. 

Pendik – Patras ve Patras – Pendik seferlerimizin tek yön komple araç ve yarı römork navlunu liman masrafları dahil EUR 550, tüm konteynerler için liman masrafları dahil EUR 450 olarak belirlenmiştir. 

Trieste – Patras ve Patras – Trieste seferlerimizin tek yön komple araç ve yarı römork navlunu liman masrafları dahil EUR 800, tüm konteynerler için liman masrafları dahil EUR 650 olarak belirlenmiştir. 

Patras hattı sefer ve navlun tarifelerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Patras hattının bilet tarifesinde toplu bilet, ciro primi uygulamaları ve diğer destekler geçerli olmayacaktır. BAF akaryakıt katkı payı ise navlunlara dahildir.

Pendik çıkışlı ihracat ve Trieste çıkışlı ithalatlarda gemi rezervasyonları Pendik ve Trieste’deki U.N. Ro-Ro acenteleri üzerinden, Yunanistan menşeili rezervasyonlar için ise aşağıda iletişim detayları bulunan Yunanistan Biletleme Acentesi (Alpha Intermodal) üzerinden yapılabilecektir. Tüm acentelerimizin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Patras – Trieste ve Trieste – Patras hatlarında yeni müşterimiz olan ve intermodal bağlantıları denemek isteyen tüm müşterilerimizin birinci tren taşımaları (tek yön) ücretsiz olacaktır.  Konu hakkında detaylı bilgi ve rezervasyonlar unrail@unroro.com.tr adresi üzerinden alınabilir.

Patras’tan İtalya’nın birçok limanına, İtalya bağlantılı İspanya, Tunus ve Fas’a düzenli seferler gerçekleştiren Grimaldi Lines ile yapılan işbirliği ile tüm müşterilerimiz Akdeniz’in bir çok limanına yeni bağlantıları kullanabiliyor olacak. Pendik’ten Bari ve Brindisi’ye EUR 800, Ancona, Venedik’e EUR 1200, Brindisi / Salerno üzerinden Tunus La Goulet’e EUR 1200, Brindisi/Catania üzerinden Malta’ya EUR 1650, Brindisi/Civitavecchia üzerinden Barcelona’ya EUR 1650, Ancona/Savona üzerinden Fas Tangier’e EUR 2100 üzerinden tüm liman masrafları dahil olarak araçlarınızı yönlendirebilirsiniz. Bu bağlantılarla ilgili sefer tarifelerine bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Patras hattımızın sektörümüze hayırlı olmasını temenni eder konu ile ilgili operasyonel birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz. 

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro

Patras Gemi Acentesi (ISS GREECE) İletişim Bilgileri:
Adres: Inchcape Shipping Services Greece (Romanos Shipping Agencies)
93, Othonos Amalias Str.
262 22 Patras – Yunanistan
Tel: +30 2610 342500
E-posta: info@romanosagencies.gr, ops@romanosagencies.grpiraeusops@iss-shipping.com
 
Patras Biletleme Acentesi (ALPHA INTERMODAL) İletişim Bilgileri:
Adres: Alpha Intermodal
Multicontainer Building
41, Ag. Dimitriou Str.
18546 Piraeus, Yunanistan
Tel: +30 2104 617686
E-posta: info@alpha-intermodal.com

U.N. Ro-Ro Pendik Limanı
Adres: Güzelyalı Mh. Kemikli Dere Mevkii
İstanbul Tersane Komutanlığı Yanı
34903 Pendik – İstanbul
Tel: +90 216 3925050
E-posta: pendikihr@unroro.com.tr; pendikith@unroro.com.tr 
 
U.N. Ro-Ro Trieste Limanı
Adres: Porto Franco Nuovo - Riva Traiana
34123 Trieste – İtalya
Tel: +39 040 6702711
E-posta : samer@samer.com
 
Patras Limanı Ulaşım Bilgileri
Patras Limanı araç giriş noktasına bu linkten ulaşılabilir.
 
 
 

 

 

  Geri Dön
12.06.2018 / Paylaş