Haberler

Patras Seferleri Karşılıklı İki Sefere Çıkıyor!

 

Değerli Müşterilerimiz,

Yunanistan’ın Güney Batısındaki en önemli limanlardan Patras’a 22 Haziran 2018 tarihi itibariyle başlamış olduğumuz uğrak seferlerimiz sizlerden gelen talepler ve artan taşıma sayıları ile haftalık sefer sayımızı ikiye
çıkarttığımızı bildirmek isteriz.
 
Ambarlı – Patras hattı açıldı!

Karşılıklı ikişer sefer ile devam edecek olan seferlerimizin ihracat yönünde Pendik-Patras kalkışları Cuma ve Pazar günleri yapılacaktır.  İhracat yönünde Cuma günleri devam eden Pendik-Patras seferlerimiz Pendik-Ambarlı-Patras uğraklı olarak Trieste’ye devam edecektir. Bu hatta 28 Ekim Pazar günü itibariyle ikinci seferimiz devreye girecek olup, Pendik limanından kalkışı gerçekleşecek olan gemimiz Pendik-Ambarlı-Patras uğraklı Trieste’ye devam edecektir. Aynı şekilde ithalat yönünde de ikiye çıkacak olan Trieste-Patras seferlerimiz Cumartesi ve Pazartesi günleri gerçekleşecektir. Cumartesi günleri devam eden Trieste-Patras sefer programımızda bir değişiklik olmayıp bu hatta 22 Ekim 2018 Pazartesi günü itibariyle ikinci seferimiz devreye girecektir.

Detaylı bilgi için gün bazlı sefer planımızı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:
 
Pendik-Ambarlı-Patras Patras-Trieste
Cuma Pazar
Pazar Salı
 
Trieste-Patras Patras-Pendik
Cumartesi Pazartesi
Pazartesi Çarşamba
 
Patras hattı sefer ve navlun tarifelerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Patras hattının bilet tarifesinde toplu bilet, ciro primi uygulamaları ve diğer destekler geçerli olmayacaktır. BAF akaryakıt katkı payı ise navlunlara dahildir.

Pendik çıkışlı ihracat ve Trieste çıkışlı ithalatlarda gemi rezervasyonları Pendik ve Trieste’deki U.N. Ro-Ro acenteleri üzerinden, Yunanistan menşeili rezervasyonlar için ise aşağıda iletişim detayları bulunan Yunanistan Biletleme Acentesi (Alpha Intermodal) üzerinden yapılabilecektir. Tüm acentelerimizin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
 
Patras – Trieste ve Trieste – Patras hatlarında yeni müşterimiz olan ve intermodal bağlantıları denemek isteyen tüm müşterilerimizin birinci tren taşımaları (tek yön) ücretsiz olacaktır.  Konu hakkında detaylı bilgi ve rezervasyonlar unrail@unroro.com.tr adresi üzerinden alınabilir.

Patras’tan İtalya’nın birçok limanına, İtalya bağlantılı İspanya, Tunus ve Fas’a düzenli seferler gerçekleştiren Grimaldi Lines ile yapılan işbirliği ile tüm müşterilerimiz Akdeniz’in bir çok limanına yeni bağlantıları kullanabiliyor olacak. Pendik’ten Bari ve Brindisi’ye EUR 800, Ancona, Venedik’e EUR 1200, Brindisi / Salerno üzerinden Tunus La Goulet’e EUR 1200, Brindisi/Catania üzerinden Malta’ya EUR 1650, Brindisi/Civitavecchia üzerinden Barcelona’ya EUR 1650, Ancona/Savona üzerinden Fas Tangier’e EUR 2100 üzerinden tüm liman masrafları dahil olarak araçlarınızı yönlendirebilirsiniz. Bu bağlantılarla ilgili sefer tarifelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Patras hattımızdaki kapasite artışının ve Ambarlı-Patras hattının sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz.

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro
 


Patras Gemi Acentesi (ISS GREECE) İletişim Bilgileri:
 
Adres: Inchcape Shipping Services Greece (Romanos Shipping Agencies)
93, Othonos Amalias Str.
262 22 Patras – Yunanistan
Tel: +30 2610 342500
E-posta: info@romanosagencies.gr, ops@romanosagencies.gr, piraeusops@iss-shipping.com
 
Patras Biletleme Acentesi (ALPHA INTERMODAL) İletişim Bilgileri:
 
Adres: Alpha Intermodal
Multicontainer Building
41, Ag. Dimitriou Str.
18546 Piraeus, Yunanistan
Tel: +30 2104 617686
E-posta: info@alpha-intermodal.com
 
U.N. Ro-Ro Pendik Limanı
Adres: Güzelyalı Mh. Kemikli Dere Mevkii
İstanbul Tersane Komutanlığı Yanı
34903 Pendik – İstanbul
Tel: +90 216 3925050
E-posta: pendikihr@unroro.com.tr; pendikith@unroro.com.tr

U.N. Ro-Ro Trieste Limanı
Adres: Porto Franco Nuovo - Riva Traiana
34123 Trieste – İtalya
Tel: +39 040 6702711
E-posta : samer@samer.com
 
Patras Limanı Ulaşım Bilgileri:
Patras Limanı araç giriş noktasına bu linkten ulaşılabilir.

 

 

  Geri Dön
10.10.2018 / Paylaş