Haberler

Pendik - Bari Seferlerimize Ait Navlun Tarifemiz

 

Değerli Müşterilerimiz,

U.N. Ro-Ro İşletmeleri A.Ş. Pendik-Bari-Trieste uğrak seferlerine sizlere 07.04.2017 tarihinde duyurmuş olduğumuz gibi başlamış bulunmaktayız. Haftada 2 gün yapılan uğrak seferlerin Pendik çıkış günleri Perşembe ve Cumartesi günleri olarak gerçekleşmektedir.

Müşterilerimizin bu hattı kullanmaları için iki ayrı yeni uygulamamızı aşağıda bilgilerinize sunarız:

Özel Tek Yön Komple Fiyat 950 € Tarifesi

Arzu eden müşterilerimiz tek yön her şey dahil Euro 950,- tarife fiyatı ile bu hattı kullanabilirler. Bu tek yön özel bilet, toplu bilet anlaşması olan müşterilerimiz için geçerli olacaktır. Bu fiyata BAF + liman masrafları dahil olup, ciro prim ve toplu bilet tahsisi harici uygulama olacaktır. BAF Değişiklikleri aylık olarak fiyatımıza yansıtılacaktır ve bu fiyat 2017 sonuna kadar geçerli olacaktır.

5 Gidiş / Dönüş Bilete 1 Bonus Bilet Promosyonu

Bu hatta gidiş - dönüş kullanmak isteyen müşterilerimiz, Pendik – Bari hatlarında alacakları 5 Gidiş/Dönüş bilete karşılık 1 Gidiş/Dönüş bilet kazanacaktır. Bu bilet Pendik – Bari (Perşembe) ya da Pendik – Trieste hattında hafta içi çıkışlarda (Salı/Çarşamba/Perşembe) kullanılabilecektir. Bu Promosyon uygulaması, ikinci bir duyuruya kadar uygulanacaktır.

İlgili operasyonel birimlerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz.


Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro İşletmeleri A.Ş. 

 

 

  Geri Dön
26.04.2017 / Paylaş