Haberler

U.N. Ro-Ro Akademi – 3 – Mersin'de

 

Değerli Müşterimiz,
 
05-06 Mayıs 2017 tarihlerinde Greenpark Pendik Hotel & Convention Center’da ilkini, 15 Temmuz 2017’de Divan Otel Asia’da ikincisini düzenlediğimiz U.N. Ro-Ro Akademi programlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
 
Bu senenin son U.N. Ro-Ro Akademi programını ise 26 Eylül 2017 Salı günü Mersin’de gerçekleştireceğiz. Programla ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:
 
Bu akademiyi siz değerli iş ortaklarımızın operasyonel birimlerinde görev yapmakta olan takım arkadaşlarımız için hazırladık. Sizlerin katılmasını öngördüğünüz operasyonel çalışanlarınıza:
 
·         Ro-Ro taşımacılığı, Dünya ve Avrupa ülkelerinde örnekler,          
·         U.N. Ro-Ro Hatları ve gelecek projeksiyonu,
·         U.N. Ro-Ro gemilerinde taşıyabileceğimiz kargolar ve taşıma koşulları,
·         Intermodal ve U.N. Ro-Ro Altyapıları, hâlihazırda bulunan bağlantılar,      
·         U.N. Ro-Ro Satış Süreçleri,
·         U.N. Ro-Ro Rezervasyon süreçleri,
·         Rezervasyon yapılan bir aracın gemiye yüklenme ve tahliye aşamaları,
·         ISPS kuralları ve Liman giriş prosedürleri,
 
İle bahse konular hakkında U.N. Ro-Ro’nun alanında uzman çalışanları tarafından bilgilendirmeler yapılacaktır.
 
Bu yılın son U.N. Ro-Ro Akademi Programı’na Mersin dışından katılmak isteyen müşterilerimize 25 Eylül 2017 Pazartesi akşamı için konaklama organizasyonu tarafımızdan organize edilecek ve bahse konu  program da 26 Eylül 2017 Salı günü Mersin Divan Hotel'de gerçekleştirilecektir. 
 
Her firmadan 2 kişinin katılabileceği programımızın ön kayıtları başlamıştır, programın nerede düzenleneceği sizlere daha sonra bildirilecektir.
 
Ön Kayıt için:
 
-       Katılımcının aktif kullandığı telefon ve e-posta adresini unroroakademi@unroro.com.tr  adresine iletilmesi yeterli olacaktır. Kişi başı 150 TL olan katılım ücreti organizasyon sonrası katılımcı firmalarımıza tarafımızdan faturalandırılacak olup geliri sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacaktır.
 
Üçüncü kez gerçekleştirilecek U.N. Ro-Ro Akademi’ye katılım kontenjan ile sınırlıdır. Katılım taleplerinizi 15 Eylül 2017 tarihine kadar iletmenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
U.N. Ro-Ro

 

 

  Geri Dön
06.09.2017 / Paylaş