Haberler

U.N. Ro-Ro Online Sistemi Hakkında Bilgilendirme

 

Değerli Müşterimiz,

 

U.N. Ro-Ro’nun Online Sisteminin özellikleri hakkında bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

 

U.N. Ro-Ro Online Sistemi; gemilerin varış ve çıkışlarına dair otomatik olarak e-posta ile bildirimde bulunmaktadır. Bu bildirimler gemi manifestoları doğrulandıktan sonra gönderilmektedir. Çıkış bildirimleri geminin kalkışından en geç 12 saat sonra; varış bildirimleri ise geminin varışını takiben en geç 2 saat sonra müşterilerimize gönderilmektedir. Eğer bu bildirimleri almıyorsanız lütfen Satış Departmanı’na sales@unroro.com.tr adresi üzerinden ulaşarak e-posta adreslerinizin tanıtılmasını talep ediniz.

 

Çıkış yapacak gemilere rezervasyon yapılan araçların durumu online sistemden takip edilmektedir. Her gün, +2 gün sonraki gemiler sisteme tanıtılmakta ve online rezervasyona açılmaktadır. Rezervasyon yapan müşterilerimiz en doğru bilgiyi bu sistemden alabilirler. Bunun dışındaki bilgi kaynakları yanıltıcı ve hatalıdır. Müşterilerimiz plaka bazlı olarak rezervasyonlarını bu sistemden görebilirler.

 

Online takip ekranı ile tüm müşterilerimiz gemi, plaka, gün bazlı olarak araçlarının hangi gemiye rezervasyon yaptırıldığını ve gemi konumlarını görebilmektedir.

 

Pendik, Trieste ve Fernetti’de bulunan rezervasyonsuz araçların listesini de çok yakında bu ekranlarda izleyebileceksiniz.

 

Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,
U.N. Ro-Ro İşletmeleri A.Ş. 

 

 

  Geri Dön
11.04.2017 / Paylaş