Haberler

Wels-Rostock Treni

 

Değerli Müşterilerimiz,

2013 yılından beri Trieste – Wels – Trieste güzergahında hizmet vermekte olan ISU trenimiz siz değerli müşterilerimize, transit geçiş kotalarına takılmadan başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesine kısa transit sürelerle taşıma yapma imkanı sağlıyor.

Her geçen gün Intermodal bağlantılarına bir yenisi ekleyen şirketimiz, iş ortağı Kombiverkehr’in Wels – Rostock – Wels arasında çalıştırmaya başlayan yeni Intermodal servisi ile Türkiye’den Almanya Rostock’a, Rostock üzerinden de İskandinav ülkelerine kadar uzanan bir hizmet imkanı sunuyor.

İş ortağımız Kombiverkehr tarafından işletilmekte olan Wels – Rostock arasındaki intermodal tren bağlantısına vinçlenebilir yarı römorklar, her tip ISO konteyner ve swapbody yüklemeleri yapılabilmektedir.

İlk aşamada haftalık karşılıklı bir sefer ile hizmet vermekte olan intermodal bağlantı 930 km’yi 24 saat gibi bir sürede tamamlamakta olup tek yön tren ücreti 687 Euro'dur.

Hizmet vermekte olan yeni bağlantının Wels kalkışları Cuma günü olup son araç kabul saati 20:00, Rostock kalkışları ise Pazartesi olup son araç kabul saati 01:45’dir.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için Kombiverkehr firmasından Simon Wiegert ile aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Telefon : 0049 69 795 05 281

E-mail : swiegert@kombiverkehr.de

 

Saygılarımızla,

U.N. Ro-Ro İşletmeleri A.Ş.

 

 

  Geri Dön
11.04.2017 / Paylaş